Drodzy Kapłani, Siostry Zakonne,
Szanowni Państwo Katecheci!

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży diecezji zielonogórsko-gorzowskiej organizuje w roku beatyfikacji Prymasa Polski Kardynała Stefana Wyszyńskiego konkurs wiedzy dla uczniów klas ósmych szkoły podstawowej i klas szkół ponadpodstawowych oraz konkurs plastyczny dla szkół podstawowych (w dwóch kategoriach wiekowych dla klas I-III i klas IV-VII) – „KARDYNAŁ STEFAN WYSZYŃSKI- droga do beatyfikacji”.  Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie przez uczniów szkół w których państwo uczycie. Regulamin, harmonogram i literatura zamieszczona została na stronie KSM naszej diecezji w zakładce „konkurs”. Dla uczestników zostały przewidziane nagrody. Konkurs objął patronatem Ks. Bp Tadeusz Lityński.

Ks. Marcin Bobowicz                                                      Jakub Kusiowski

Asystent diecezjalny KSM                                               Prezes Zarządu KSM

Attachments

# Plik Opis Data dodania Rozmiar pliku Pobrania