Diecezjalne Konkursy Wiedzy Biblijnej 2021/22

Diecezjalne Konkursy Wiedzy Biblijnej

Serdecznie zapraszamy na V Edycję Konkursów Biblista Junior i Młody Biblista 2021/2022. Zaproszenie skierowane jest do uczniów klas 4-6 (Biblista Junior) i 7-8 (Młody Biblista) szkół podstawowych. Szczegóły tej Edycji zostaną wysłane drogą mailową na początku września.

Organizatorem Diecezjalnych Konkursów Wiedzy Biblijnej (DKWB) jest Wydział Nauki Katolickiej Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej pod patronatem ks. Bpa Tadeusza Lityńskiego oraz p. Kurator Ewy Rawa. Koordynatorami DKWB są p. mgr inż. Wioletta Pilecka-Matunin oraz ks. dr Andrzej Maciejewski.

Harmonogram Diecezjalnych Konkursów Wiedzy Biblijnej Biblista Junior i Młody Biblista 2021 2022 V Edycja

Regulamin Konkursów Wiedzy Biblijnej 2021 2022 V Edycja

Uwaga:
W związku z wprowadzeniem nauki zdalnej etap rejonowy DKWB odbędzie się 2 marca 2022 r. (BJ) i 3 marca 2022 (MB).