Formacja duchowa

****
Prowadzenie: ks. Tomasz Gierasimczyk

• Rokitno – 20.09. – 22.09.2019 r. – koszt 170 zł. – Pobierz program

• GŁOGÓW – 27.03. – 29.03.2020 r. – Rekolekcje ze względu na epidemię zostały odwołane

• PARADYŻ – 26.06. – 28.06.2020 r. – Rekolekcje ze względu na epidemię zostały odwołane

• MIĘDZYWODZIE Rekolekcje ze względu na epidemię zostały odwołane. Ośrodek przyjmuje zgłoszenia indywidualne na wypoczynek bez posiłków. Chętne osoby mogą się zgłaszać bezpośrednio do ks. proboszcza Zbigniewa Szymańskiego tel. 602 156 024.

• 22.09. pielgrzymka nauczycieli do Rokitna

*Informacja o rekolekcjach w Międzywodziu:

1. Zapisy do końca listopada, poprzez poniższy formularz.
  2. Opłata za rekolekcje i pobyt z wyżywieniem (3 posiłki)
  3. Zaliczkę w wysokości 100 zł. od każdej dorosłej osoby należy wpłacić do 15.05. 2020 r. na podane poniżej konto.
  4. W tytule przelewu obowiązkowo wpisać:a. Tytuł: Rekolekcje dla katechetów
    b. Nazwisko i Imię osoby zapisanej (wystarczy jedna z rodziny)
    Konto:
    Zbigniew Szymański
    Brzeziny 49
    73-220 Drawno
    nr: 141240 3868 1111 0000 4097 1630
    Obowiązkowo potwierdzenie wpłaty proszę przesłać na adres: jaskulamalgorzata@gmail.com (można w załączniku przesłać dowód wpłaty lub informację o dokonaniu wpłaty)
  5. Adres: Parafia rzymskokatolicka p.w. Wniebowzięcia NMP Międzywodzie, ul. Poprzeczna 5, 72-415 MIĘDZYWODZIE

Zasady dotyczące udziału katechetów w rekolekcjach:

Ogólne zasady dotyczące rekolekcji:

1. Istotnym elementem permanentnej formacji duchowej katechetów jest coroczny obowiązkowy udział w rekolekcjach.

2. Katecheci powinni uczestniczyć w rekolekcjach organizowanych przez Wydział Nauki Katolickiej zgodnie z ustalonym programem formacji duchowej. Nie zastosowanie się do powyższego zobowiązania może być podstawą do wycofania misji kanonicznej.

3. Obowiązek odprawienia rekolekcji spełniają tylko ci katecheci, którzy uczestniczą we wszystkich zajęciach. Rekolekcje mają charakter zamknięty i dlatego do całości należą również noclegi i posiłki w domu rekolekcyjnym – bez względu na miejsce zamieszkania uczestników.

4. Katecheci, którzy należą do różnych ruchów, stowarzyszeń i organizacji katolickich i w nich odbywają rekolekcje, powinny, co drugi rok uczestniczyć w rekolekcjach organizowanych przez WNK. Pielgrzymki do miejsc świętych nie zwalniają katechetów z udziału w rekolekcjach.

5. Zapisy odbywają się tylko drogą elektroniczną, wypełniając poniższy formularz, najpóźniej na dwa tygodnie przed rozpoczęciem. Proszę wydrukować potwierdzenie zapisania się na rekolekcje. W razie konieczności zmiany terminu z powodu wypadku losowego należy pilnie uzgodnić to w WNK.

Zgłoszenie na rekolekcje dla katechetów

Imię i nazwisko: (wymagane)

Telefon: (wymagane)

Adres email: (wymagane)

Turnus: (wymagane)
RokitnoParadyżGłogówMiędzywodzie
___________________________________________

Dane do faktury (dla chętnych)

Tytuł: Kurs doskonalenia zawodowego

Ilość godzin: 21

Nabywca: (np. gmina - NIP, nazwa i adres)

Odbiorca: (szkoła - nazwa i adres)

___________________________________________

Uwagi:

Potwierdzenie zgłoszenia, które przyjdzie na podany adres e-mail proszę wydrukować i okazać w recepcji.

W razie problemów z wysłaniem powyższego zgłoszenia proszę o przesłanie następującego formularza – na adres: jaskulamalgorzata@gmail.com