SIERPNIOWE REJONOWE DNI KATECHETYCZNE
DLA KATECHETÓW ŚWIECKICH I SIÓSTR ZAKONNYCH
Temat: Odrzucenie rówieśnicze z przyczyn wyznawanej wiary i wartości

23 sierpnia 2022 r. wtorek – GORZÓW WIELKOPOLSKI
Parafia pw. NMP Królowej Polski
24 sierpnia 2022 r. środa – ZIELONA GÓRA
Parafia pw. Świętego Ducha
ul. Bułgarska 30
25 sierpnia 2022 r. czwartek – GŁOGÓW
Parafia pw. Miłosierdzia Bożego
ul. Królowej Jadwigi 1
67-200 Głogów

PROGRAM:

10.00 Msza św. pod przewodnictwem Biskupa Tadeusza Lityńskiego (Głogów – bp Adrian Put)

11.00 Wystąpienie Kuratora Oświaty (Gorzów Wlkp., Zielona Góra)

11.15 Wykład: “Odrzucenie rówieśnicze z przyczyn wyznawanej wiary i wartości” – ks. prof. UAM dr hab. Mirosław Gogolik

12.00 Uczniowie z Ukrainy na lekcjach religii – wskazania katechetyczne – ks. Damian Kołodziej – doktorant UZ Zielona Góra

12.30 Komunikaty Wydziału Nauki Katolickiej

13.00 Wręczenie zaświadczeń i słodki poczęstunek

Spotkanie odbędzie się tylko w kościele. Stoiska będą miały wydawnictwa katechetyczne. Przypominam, że spotkanie jest obowiązkowe. Ewentualne zwolnienie musi być zgłoszone wcześniej w WNK. Brak udziału skutkuje cofnięciem misji kanonicznej. Niestety są osoby, które notorycznie opuszczają spotkanie. Będą one w tym roku proszone o złożenie wyjaśnień. Dlatego zapraszam i zachęcam do udziału. Proszę nie zapomnieć Legitymacji Katechetycznej. Do zobaczenia!

ks. Wojciech Lechów

Koszt – 30 zł.