Formacja duchowa

Temat:
Ilość godzin: 10
Prowadzenie:

Rokitno – 03.10. - 05.10.2024 r. - koszt 300 zł.
Program rekolekcji:

Głogów - Cisi Pracownicy Krzyża 28.03. - 30.03.2025 r. - koszt 300 zł.
Program rekolekcji:

Dzień skupienia - Parafia Narodzenia NMP w Zawada-Zielonej Górze - sobota 28.06.2024 r. - koszt 100 zł. (dla katechetów nie mogących brać udziału w rekolekcjach)

Program:
10.00 - Konferencja I
10.30 - Adoracja z okazją do spowiedzi
11.00 - Przerwa kawowa w kawiarence
11.30 - Konferencja II
12.00 - Msza św. z nauką
13.00 - Wydawanie zaświadczeń

Ogólne zasady dotyczące rekolekcji:

1. Istotnym elementem permanentnej formacji duchowej katechetów jest coroczny obowiązkowy udział w rekolekcjach.
  2. Katecheci powinni uczestniczyć w rekolekcjach organizowanych przez Wydział Nauki Katolickiej zgodnie z ustalonym programem formacji duchowej. Nie zastosowanie się do powyższego zobowiązania może być podstawą do wycofania misji kanonicznej.

3. Obowiązek odprawienia rekolekcji spełniają tylko ci katecheci, którzy uczestniczą we wszystkich zajęciach. Rekolekcje mają charakter zamknięty i dlatego do całości należą również noclegi i posiłki w domu rekolekcyjnym – bez względu na miejsce zamieszkania uczestników.

4. Katecheci, którzy należą do różnych ruchów, stowarzyszeń i organizacji katolickich i w nich odbywają rekolekcje, powinny, co drugi rok uczestniczyć w rekolekcjach organizowanych przez WNK. Pielgrzymki do miejsc świętych nie zwalniają katechetów z udziału w rekolekcjach.

5. Zapisy odbywają się tylko drogą elektroniczną, wypełniając poniższy formularz, najpóźniej na dwa tygodnie przed rozpoczęciem. Proszę wydrukować potwierdzenie zapisania się na rekolekcje. W razie konieczności zmiany terminu z powodu wypadku losowego należy pilnie uzgodnić to w WNK.

Zgłoszenie

Zgłoszenie na rekolekcje dla katechetów

Turnus:

Dane do faktury (dla chętnych)
Tytuł: Kurs doskonalenia zawodowego
Ilość godzin: 10